1991 yılında konusunda uzman olan kişilerin girişimiyle başlayan, bir müddet yapılan taşeronluk hizmeti dahilinde merkezi Kocaeli Derince de olan küçük işletmeli atölyede iş hayatına atılırlar.Bu hayat hikayesinin ilk sayfasından itibaren emek, alın teri ve özverinin bolca bulunduğu sayfalarını yazmaya başlarlar. Artık değil sayfalar, kitaplar basılacak kadar temiz, dürüst ve güvenilir bir firma olarak Türkiye ve Dünya çapında enson teknoloji ye ayak uydurarak yollarına devam ederler.

lpg tesisleri kurulum1991 yılında endüstriyel taahhüt adı altında kurulan firmamız 2006 yılının 1. ayında itibaren OLTES SAN TİC LDT ŞTİ adı altında taahhütlerinizi teknolojiye uygun makine parkımız ile atölyemizde veya sahanızda yerine getirmek için yükselmiştir.

OLTES Boru tesisat ( borulama ) , imalat ve montaj faliyetlerinde yıllık yüksek kapasitesi ile enerji, petrol, kimya, gaz sanayinde, yangın sistemlerinde, proses ve boru entegre tasarımı ile malzeme alımı imalatı , boyanması, basınçlı kapların imali , bakımı ve testleri işini anahtar teslim olarak yerine getirmektedir.

OLTES Kaynaklı yapı üretimlerinde yapı çeliği (çelik konstrüksiyon) , depolama , atmosferik tanklar, köprüler ile tüm çelik imalatlarında yıllık yüksek kapasite ile ve bunların alt yapılarını enerji , petrol , kimya , gaz sanayinde malzemenin tedarik edilmesi , imalatı , SA.2 ½ değerinde kumlanması ve boyanması işlerini anahtar teslim olarak yerine getirmekteyiz.

Referanslarımız