OLKAR ENDÜSTRİYEL TAAHHÜT 21 Mart 1991 tarihinde işlerinde başarılı bir geçmişi bulunan kişiler tarafından kurulmuştur. Şirketimizi kuran isimler daha önceden de aynı kapsamlı iş üzerinde son derece deneyime sahiptirler. Şirketimizi geçmişte de olduğu gibi bugün de aynı deneyim ve kendine olan güvencesi çerçevesinde yönetilmektedir. Şirketimizin işçilik kalitesi her geçen gün yenilenen teknoloji ile daima ilerlemektedir.

OLKAR END TAAHHÜT 01/01/2006 tarihi itibariyle sizlerle daha kapsamlı ve daha kaliteli işler yapma anlamında bünyesini daha da genişleterek OL-TES LPG BORU TESİSAT & TANK & ÇELİK KONSTRÜKSİYON & İNŞAAT & NAKLİYE & GIDA& TURİZİM SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ. adı kapsamında faaliyetine devam etmektedir. Daha da genişleyen iş ağı kapsamında makine parkını daha da genişleterek şirketimiz olarak sizlere daha kaliteli ve daha kapsamlı işler yapmaya devam edeceğiz.

MİSTONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri takip ederek , gelişmelere eğilimli ,eğitim belgeli elemanlar ile sürekli iyileşmek ve gelişmek. Kalite ve güvenden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sektörümüzün en üst seviyesine çıkartmak ve korumak.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzdeki iş kollarını gelişmelere eğilimli ve eğitim belgeli elemanlarımız ile belirlediğimiz hedeflere performansımızı açıkça ortaya koyarak en üst kaliteye yükseltmektir.